Melatolin Plus – Moja Analiza + Opinie Użytkowników

21 Gru

W dzisiejszych czasach problem bezsenności dotyka coraz większą liczbę osób. Tymczasem spokojny, zrównoważony sen jest niezastąpionym elementem naszego trybu życia. Wpływa bowiem nie tylko na regenerację ciała – równie istotny jest dla naszej psychiki.

Melatolin Plus to produkt skomponowany z myślą o wszystkich, których dotyka problem ze snem, niezależnie od przyczyny tego stanu.

Skład | Działanie | Opinie Użytkowników | Cena | Gdzie Kupić | Czy Warto

Skład Melatolin Plus

Skład produktu jest w pełni naturalny i bezpieczny dla zdrowia.

Dobrane składniki, opracowane przez specjalistów zajmujących się przyczyną bezsenności, wzajemnie się uzupełniają i oddziaływają na organizm ludzki w sposób synergiczny:

Melatonina – zwana potocznie hormonem snu, wytwarzana przez szyszynkę, niewielki gruczoł umiejscowiony w mózgu człowieka. Naukowcy dowiedli, iż jest jednym z kluczowych elementów regulacji zegara biologicznego człowieka, który steruje prawidłowym rytmem snu i czuwania. Jej niedobór powoduje problemy ze snem co wtórnie skutkuje zmęczeniem, rozdrażnieniem, brakiem koncentracji i ogólnym złym samopoczuciem w ciągu dnia.

Ekstrakt z liści melisy lekarskiej – melisa to jedno z najpopularniejszych ziół ułatwiających wyciszenie i zdrowy sen. Działanie to zawdzięcza zawartym w niej olejkom eterycznym takim jak cytral i kariofilen. Melisa stosowana jest od pokoleń jako bezpieczny i skuteczny środek ułatwiający zasypianie.

L – tryptofan – to jeden z ośmiu aminokwasów egzogennych, niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Niestety nie jest wytwarzany przez człowieka, dlatego musi być suplementowany z zewnątrz. Tryptofan bierze udział w produkcji między innymi hormonu szczęścia (serotoniny) oraz opisanej wcześniej melatoniny. Badania dowodzą, iż jego brak może prowadzić do obniżenia nastroju i depresji. Zażywanie L – tryptofanu powoduje skrócenie czasu zasypiania i wydłużenie snu.

L – teanina – to tak zwany wolny aminokwas występujący głównie w zielonej herbacie, ale jego śladowe ilości możemy znaleźć również w grzybach. Wpływa zbawiennie na układ nerwowy niwelując stres a także podnosząc poziom koncentracji i pamięci. Działanie L – teaniny opiera się na zwiększeniu aktywności fal alfa, które rejestrowane są w ludzkim mózgu w stanie czuwania, u zrelaksowanej odprężonej osoby.

Ekstrakt z korzenia ashwagandhy – Ashwagandha to inaczej żeń szeń indyjski, zioło wywodzące się z medycyny ajurwedyjskiej. Roślina ta poprzez oddziaływanie na układ nerwowy łagodzi stres, stany depresyjne i lękowe. Powoduje również relaksację mięśni wpływając na ogólne rozluźnienie i obniżenie napięcia ciała.

Kwas gamma – aminomasłowy (GABA) – działa na układ nerwowy zmniejszając pobudzenie, uspokajając i powodując ogólne wyciszenie organizmu. GABA ma także właściwości nasenne oraz pogłębiające sen.

Ekstrakt z szyszek chmielu – szyszki chmielu to nie tylko produkt wykorzystywany w procesie warzenia piwa, ale także w medycynie. Znany jest już od starożytności, głównie z działania uspokajającego i ułatwiającego zasypianie. Swoje właściwości zawdzięcza prozdrowotnym cechom olejku eterycznego, który zawiera około 150 substancji aktywnych.

Ekstrakt z słupków kwiatu szafranu badania naukowe dowodzą, iż związki znajdujące się w szafranie poprawiają nastrój podnosząc poziom serotoniny i dopaminy. Na Bliskim Wschodzie składnik ten używany jest do zwalczania depresji i łagodzenia stresu już od czasów starożytności.

Ekstrakt z ziela rumianku pospolitego – rumianek to roślina o szerokim zastosowaniu leczniczym i kosmetycznym. Jest jednym z najlepiej przebadanych ziół o udowodnionym działaniu prozdrowotnym. W swoim składzie zawiera między innymi związki kumarynowe i śluzowe o działaniu rozkurczowym a także wapń i magnez, które pomagają w zasypianiu.

Witamina B6 – inaczej pirydoksyna odpowiada za prawidłową pracę układu nerwowego. Jej niedobór skutkuje obniżeniem nastroju, melancholią oraz bezsennością.

Opinie Użytkowników – Czy suplement jest skuteczny?

Korzystne działanie Melatolinu Plus potwierdzają liczni konsumenci. Preparat zyskał uznanie wśród licznego grona osób cierpiących na zaburzenia snu.

Pozytywne opinie znaleźć można między innymi na wielu forach internetowych zajmujących się tematyką bezsenności.

 Jak działa Melatolin Plus?

Działanie Melatolinu opiera się na odpowiednim doborze składników o szerokim zastosowaniu na różne czynniki odpowiedzialne za spokojny i zdrowy sen. Preparat między innymi:

  • Redukuje negatywny wpływ stresu na zasypianie wspomagając rozluźnienie i wyciszenie całego organizmu
  • Przeciwdziała lękom i nadmiernemu pobudzeniu emocjonalnemu
  • Skraca czas zasypiania oraz pogłębia i wydłuża sen umożliwiając właściwą regenerację
  • Pozytywnie wpływa na obniżony nastrój poprawiając samopoczucie
  • Zmniejsza negatywne skutki nieregularnego snu

Dostępność i koszt Melatolinu Plus:

Oryginalny produkt Melatolin Plus można nabyć wyłącznie na oficjalnej stronie dystrybutora leku w Polsce – www.melatolinplus.pl

Dystrybutor zapewnia zakup suplementu w 3 opcjach:

  • Pakiet podstawowy – 169 PLN + koszt wysyłki (zapewnia miesiąc użytkowania)
  • Pakiet standard – 338 PLN + koszt wysyłki (zapewnia zapas na 3 miesiące)
  • Pakiet optymalny – 507 PLN + koszt wysyłki (zapewnia zapas na 6 miesięcy)

Przy pierwszych zakupach producent oferuje 20% zniżki.

Link do zniżki: www.melatolinplus.pl/znizka

Podsumowanie – Czy warto wybrać Melatonin Plus?

Melatonin Plus to sprawdzony preparat dla osób z zaburzeniami snu. Jego naturalny skład zawierający substancje o udowodnionym działaniu uspokajającym i nasennym, a także liczne pozytywne opinie użytkowników, potwierdzają skuteczność suplementu w walce z bezsennością a także stanami napięcia i pobudzenia nerwowego.

Jest to przy tym produkt bezpieczny dla zdrowia.

W przypadku niezadowolenia z zakupu, dystrybutor gwarantuje zwrot pieniędzy po odesłaniu towaru w ciągu 90 dni od daty zakupu.

Melatolin Plus – Moja Analiza + Opinie Użytkowników
4.4 (88.89%) 9 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *